Futbol Oyunları

0/0

Futbol Oyunları Kart oyunları kategorimize her gün en güzel kart oyunları,en yeni kart oyunları ekliyoruz. Kart oyunları,kağıt oyunları oyna,kart oyunu,kağıt oyunu oyna,online kağıt oyunları. Kart oyunları sitesi iyi oyunlar diler.

Langırt Şampiyonası Langırt Şampiyonası Langırt oynayarak rakibinize gol atmaya çalışın. Klavye ile oynanır. Kart oyunları iyi eğlenceler diler.

Dört Kale Futbol Dört Kale Futbol Bilindik futbol maçlarının aksine bu oyunda tam dört adet kale var. Bu kalelerden iki adeti sizin, diğer ikisi ise rakibinizin. Kalede bulunan oyuncularınızı Mouse yardımı ile kontrol ederek hem gol yememeye çalışıyorsunuz hemde size gelen topları rakibinizin kalesine gol atmaya çalışıyorsunuz. kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Futbol Antremanı Futbol Antremanı Dünya çapında ün yapmış yıldızların bulunduğu bir takımda sizde oynuyorsunuz. Bu antremanda kalecinizin karşısına geçerek en sert şutlarınızı ve yeteneklerinizi göstermenin zamanı geldi. Futbolcunuzu Yön ve Boşluk tuşları ile kontrol ederek meşin yuvarlağı ağlar ile buluşturmalısınız. kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Ronaldo Messi Döv Ronaldo Messi Döv Ronaldo ve Messi'yi dövmek mi? Vay canına! kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Messi Top Sektirme Messi Top Sektirme Bir dünya yıldızı olan Messi ile top sektirmek ister misin? Topu sektirmek için fareyi kullan. kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Türkiye Kupası Türkiye Kupası kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Sneijder Kafa Golü Sneijder Kafa Golü kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Manuel Fernandes Gol Tahmini Manuel Fernandes Gol Tahmini Beşiktaş'ın yeni transferi Fernandes'in gol tahmini oyunu artık sitemizde. kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Futbol Topu 3 Futbol Topu 3 kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Sneijder Top Sektirme Sneijder Top Sektirme Galatasaray'ın yeni transferi Sneijder'in top sektirme oyunları artık sitemizde. Fare ile topa tıklayarak topu sektirebilirsiniz. kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Drogba Top Sektirme Drogba Top Sektirme Galatasaray'ın yeni transferi Drogba'nın top sektirme oyunları artık sitemizde. Fare ile topa tıklayarak topu sektirebilirsiniz. kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Kafa Futbolu Kafa Futbolu İki kişilik veya tek kişilik oynayabileceğiniz bu oyunda kafayla gol atmaya çalışıyorsunuz. İngiltere liginden seçtiğiniz bir takımla maça başlıyorsunuz ve lig bitene kadar oynuyorsunuz. Bu keyifli oyunda bol bol vakit geçireceksiniz. Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Frikik Golü Frikik Golü Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Vole Vuruşu Vole Vuruşu vuruş tekniğini geliştirmek isteyenler için. Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Şık Kafa Golü Şık Kafa Golü Haydi kafa vuruşunu sevenler, futbolu sevenler, gösterin kendinizi. Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

0/0