aynı kartı bulma

3 Cins Zeka 3 Cins Zeka Nesneleri yer değiştirerek en az 3 tane aynı cins şekil oluşturup oyunu oynayın. MOUSE ile oyunu oynayabilirsiniz. Zeka oyunları Kartoyunlari.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Amerikan Güreşi Amerikan Güreşi Televizyonlardan bildiğimiz amerikan güreşinin oyun versiyonu karşınızda. Yapmanız gereken mouse ile hamleyi seçip dövüşü izlemek. Amerikan dövüşü aynı bildiğiniz gibi, kart oyunları nda. kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Avatar Gizli Sayılar Avatar Gizli Sayılar Avatar karakterlerinin resimleri içerisine sayıar gizlenmiş durumda.Bu resimlerin içindeki sayıları büyüteçle bulmaya çalışacaksınız. Gizli sayılar buldukça puan kazanacaksınız.Yanlış seçimde ise kaybedeceksiniz. Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Barbie Hafıza Kartları Barbie Hafıza Kartları Barbie ile aynı kartları eşleştirmeniz gerekiyor. Aynı şekle ait kartları eşleştir ve Barbie ile zekanı kontrol et. Barbie ile kartları eşleştirmek çok eğlenceli olacaktır. Kart oyunları sitesi olma sloganı ile her gün kart oyunu ekleyen sitemizde en güzel kart oyunları oyna.

Ben 10 ve Sünger Bob Ben 10 ve Sünger Bob En sevdiğimiz iki karakter Benten ve Sünger Bob aynı oyunda. Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Benten Yanlış Resim Bulmaca Benten Yanlış Resim Bulmaca Çocukların en çok sevdiği Ben 10 ile yine bir fark bulmaca oyunu karşınızda. Bu oyunda iki benten resim arasındaki bulmanız gereken farkları bularak puan kazanacaksınız. Bol Şans..

Blix Renkli Blix Renkli Butonları kullanarak aynı renkteki üç farklı kutucuğu yakalayın. Zeka oyunları Kartoyunlari.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Buggs ve Havuç Tarlası Buggs ve Havuç Tarlası Buggs bu sefer havuçları yemek için bu oyunu geçmek zorunda. Amaç aynı renk havuçların yerlerini ezberlemek ve onları eşleştirmek. Kahramınımız Buggs bakalım bunu başarabilecek mi? kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Candy Crush Candy Crush Facebook ve iphone'da milyonları ekrana kilitleyen candy crush artık kart oyunları sitemizde. Oyunda yapmanız gereken 3 aynı şekeri yanyana getirmek. Eğer üçden daha fazla aynı şekeri yanyana getirmeyi başarırsanız bonuslar kazanacak ve daha çok puan alacaksınız. Her bölümün başka bir amacı var. Amaçları tamamladıkça bölümlerde ilerleyeceksiniz. Şimdiden başarılar. Oyun yüklenirken biraz fazla bekleyebilirsiniz. candy crush oyna kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Dev Kayalar Dev Kayalar Dev Kayalar oyununda, tepeden kafanıza yağan kayalardan kurtulmalı ve aynı anda ortaya çıkan altınları toplamalısınız. Zıplamak için mouse u kullanabilirsiniz. Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Doraemon Kahramanları Doraemon Kahramanları Resimde çok sevilen Doraemon kahramanları yer almaktadır. Ekranda gözüken eksik parçaları bulmaya çalışacaksınız. Bakalım ne kadar sürede bulacaksınız. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Kart oyunları iyi eğlenceler diler.

Gizli Gizli Amacınız araçların içerisinde çiviyi bulmaktır. Mouse iel oynanır. Kart oyunları iyi eğlenceler diler.

Gizli Nesne Gizli Nesne Oyundaki amacınız sağ tarafta sizden istenilen eşyaları bulmanızdır. Mouse ile oynayabilirsiniz. Kart oyunları iyi eğlenceler diler.

Kart  Çılgınlığı Kart Çılgınlığı Oyunda şansınıza güveniyorsanız, bu oyun tam size göre. Açılan karttan bir sonraki kartın alçak mı yüksek bi olacağını tahmin etmeniz gerekiyor. Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Kemik Bul Kemik Bul Resimdeki kemikleri bulmaya çalışınız. Mouse ile oynanır. Kart oyunları iyi eğlenceler diler.

Krallık Hazinesi Krallık Hazinesi Krallık hazinesi çok gizli bir yerde.Onu bulmalıyız.Kart oyunları keyifli oyunlar diler.

Mutfak Eşyaları Mutfak Eşyaları İki tane mutfak malzemesini bulup resmi tamamlayın. Ama dikkat eşyaların aynı köşelerde ve çevresinin boş olması gerekli. Zeka oyunları Kartoyunlari.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Passaparola Passaparola Star Tv'nin efsanevi yarışması Passaparola artık kartoyunlari.org da. Oyunumuzda aynı yarışmadaki gibi size sorulan soruları en kısa sürede bilmeye çalışmalı ve zamanınızı iyi kullanmalısınız. ESC tuşunu kullanarak soruyu pas geçebilirsiniz. Oyun türkçe olduğundan zorluk çekmeyeceksiniz. Bol Şans...